Kontakta oss i Göteborg för projektledning inom omgivningspåverkan

Våra miljökonsulter i Göteborg hjälper dig gärna med riskanalyser, besiktningar och vibrationsmätningar m.m. för att trygga omgivningen runt ert projekt.

Ann-Sofie Wessberg

Seniorkonsult
Tel: 010-455 93 01
anso@metron.se

P-O Bjelkström

Seniorkonsult
Tel: 010-455 93 23
po@metron.se

Eiolf Bjelkström

Seniorkonsult./ Bergsingenjör VoV
Tel: 070-885 04 20
eiolf@metron.se

Sune Feiff

Byggnadsingenjör/ Kontorschef Göteborg
Tel: 010-455 93 09
sune.feiff@metron.se

Felicia Alfredsson

Byggnadsingenjör
Tel: 010-455 93 05
felicia@metron.se

Carola Persson

Administration/ Fakturering
Tel: 010-455 93 02
carola.persson@metron.se

Fredrik Lesell

Berg- och anläggningsingenjör
Tel: 072-450 29 44
fredrik@metron.se

Christian Andreasson

Mätteknik
Tel: 010-455 93 19
christian.andreasson@metron.se

Christian Wessberg

Ingenjör
Tel: 072-452 03 18
christian.wessberg@metron.se

Karl-Johan Norén

Teknisk konsult
Tel: 072-544 44 70
karl-johan.noren@metron.se

Hugo Hägerström

Affärsingenjör/ Byggteknik
Tel: 076-136 96 10
hugo.hagerstrom@metron.se

Cecilia Marton

Teknisk konsult
Tel: 073-069 55 49
cecilia.marton@metron.se

Adam Landén

Teknisk konsult
Tel: 076-016 66 47
adam.landen@metron.se

Metron Miljökonsult AB
Mölndalsvägen 24
412 63 Göteborg

Tel: 031-80 04 20
Epost: info@metron.se