Kontakta oss i Göteborg för projektledning inom omgivningspåverkan

Ann-Sofie Wessberg

VD. Fil. mag. matematik. Byggingenjör.
Platschef Göteborg

Tel: 010-455 93 01
anso@metron.se

P-O Bjelkström

Berg- och anläggningsingenjör.
Platschef Göteborg

Tel: 010-455 93 00
po@metron.se

Eiolf Bjelkström

Seniorkonsult.
Bergsingenjör VoV

Tel: 070-885 04 20
eiolf@metron.se

Felicia Alfredsson

Byggnadsingenjör
Tel: 010-455 93 05
felicia@metron.se

Lina Staaf

Byggnadsingenjör
Tel: 010-455 93 03
lina.staaf@metron.se

Jonas Hellsborn

Senior software architect
Tel: 070-796 46 96
jonas@metron.se

Anton Einer

Geolog
Tel: 010-455 93 06
anton.einer@metron.se

Carola Persson

Administration / Fakturering
Tel: 010-455 93 02
carola.persson@metron.se

Kim Dahlman

Projektledare
Tel: 076-803 82 70
kim.dahlman@metron.se

Sune Feiff

Byggnadsingenjör
Tel: 010-455 93 09
sune.feiff@metron.se

Christian Andreasson

Mätteknik
Tel: 010-455 93 19
christian.andreasson@metron.se

My Nilsson

Byggnadsingenjör
Tel: 010-455 93 22
my.nilsson@metron.se

Emil Gurbani

Byggnadsingenjör
Tel: 070-248 72 97
emil.gurbani@metron.se

Erik Lilja

Affärsingenjör / Byggteknik
Tel: 070-602 96 82
erik.lilja@metron.se

André Berglund

Byggnadsingenjör
Tel: 070-184 97 98
andre.berglund@metron.se

Alice Persson

Affärsingenjör / Byggteknik
Tel: 072-238 44 99
alice.persson@metron.se

Bernadette Svensson

Mättekniker
Tel: 076-136 96 10
bernadette.svensson@metron.se

Metron Miljökonsult AB
Mölndalsvägen 24
412 63 Göteborg

Tel: 031-80 04 20
Epost: info@metron.se