Kontakta oss i Sundsvall för projektledning inom omgivningspåverkan

Våra miljökonsulter i Sundsvall hjälper dig gärna med riskanalyser, besiktningar och vibrationsmätningar m.m. för att trygga omgivningen runt ert projekt.

Ann-Sofie Wessberg

VD. Fil. mag. matematik. Byggingenjör.
Platschef Sundsvall.

Tel: 010-455 93 01
anso@metron.se

Eiolf Bjelkström

Seniorkonsult,
Bergsingenjör VoV

Tel: 070-885 04 20
eiolf@metron.se

Patrik Johannesson

Kontorschef 
Tel: 010-455 93 15
patrik@metron.se

Per Lundgren

Projektledare/ Marknadsansvarig
Tel: 010-455 93 17
per.lundgren@metron.se

Johan Tenglund

Projektledare / Webbredaktör
Tel: 010-455 93 20
johan.tenglund@metron.se

Håkan Asp

Projektledare / Skorstenfejartekniker
Tel: 072-542 08 19
hakan.asp@metron.se

Peter Andersson

Projektledare / Skorstenfejartekniker
Tel: 070-885 05 40
peter.andersson@metron.se

Alf Nordin

Projektledare / Skorstenfejartekniker
Tel: 070-297 60 45
alf.nordin@metron.se

Metron Miljökonsult AB
Kolvägen 19
852 29 Sundsvall

Tel: 060-15 74 60
Epost: info@metron.se